www.vrcholeni.cz  ()

2017 Gyajikang 7038 m – expedice do zapomenutých míst

28.4.2017

Přípravy pokročily a hlavně přibylo účastníků. Už je nás celkem 10 na kopec (to je už opravdu hodně) a ještě zatím dvě trekařky. Je dost možné, že se pokusíme vystoupit ze dvou stran, ale to se asi uvidí až v BC. Stále počítáme s vlastním servisem v BC, ale pro tolik lidí už bude asi potřeba trochu větší společný stan a kuchyně. Letenky již  máme na půlku září, návrat půlka října. 

Pavel

 

Ahoj, 

na expedici se pomalu chystáme. Zatím to vypadá, že je nás 8 a ještě trekařská skupina. Pokud by měl ještě někdo zájem připojit se na trek, asi by to šlo. Ve fotogalerii mapa. 

Protože jsme navštívili Kanárské ostrovy, aby jsme si trochu zalezli i v zimě a protože fotky z expedice ještě nějakou dobu nebudou, přidal jsem do fotogalerie i nějaké obrázky právě z Kanárských ostrovů (únor).

28.2.2017 - Pavel

 

Vložena naše plánovaná cesta. Zatím se nepodařilo najít ale nikoho, kdo by touto cestou na vrchol vystoupil. V roce 2003 se o to pokusil Karel Plechač (CK World Trek), ale skončili ve výšce asi 5800 m (neověřeno). Hora je oficiálně otevřená teprve od roku 2002 a na vrchol došli asi 4 expedice - "jižním" hřebenem. Další informace sháníme.

Pavel  (20.1.2017)

Zatím je to jen plán, ale už se chystáme.

Pavel

© 2017; vrcholeni.cz vrcholenieee@vrcholenieee.cz počítadlo.abz.cz Správa stránek